Biraz zorlayınca, biraz kurcalayınca FOS
19 Kasım 2015
Kuran’ı Türkçe mi dinlemek, okumak gerekiyor, Arapça mı?
22 Mart 2016
Tümü

Elektronik Ticaret Yol Haritası – 2016

Elektronik Ticaret'e atılmayı mı düşünüyorsunuz? Bir web sitesi yapayım ve hemen ticarete atılayım mı diyorsunuz? Pek öyle olmuyor işler, dikkat!

Aşağıda linkleri verilen sunum; Elektronik Ticaret'e yeni başlamak isteyenler için, Tanım, İhtiyaçlar ve Nasıl Yapılır'a ait bölümlerin bulunduğu, Tubisad ve Tusiad'ın 2014 raporlarına ait verilerle desteklenen, iş akış şemaları ve genel resmi anlatmaya çalışan bir sunumdur.

İş Adamları Derneklerine, Üniversitelere, talep eden kurum ve kuruluşlara bu sunum yapılabilir. Tahmini 3 saat sürmektedir (version 1), canlı ortamlara bağlanılarak katılımcıların sistemleri görmeleri sağlanmaktadır.

Yaklaşık 200 slayttan oluşmuştur. Her sayfada detaylı açıklamalar bulunmamaktadır, genel olarak anlatılarak konular açıklanmaya ve canlı ortamlardan örnekler verilerek bilgiler aktarılmaya çalışılmıştır. İleriki günlerde bir video sunumuna aktarılması düşünülmektedir.

Lütfen, varsa sunumla ilgili görüş ve önerilerinizi iletmeyi unutmayınız.


SlideShare Sunum Linki
PDF Download Linki
PDF Download Linki - Alternatif

Yazar Hakkında


Murat Atıf Sayar

İş Geliştirme, Proje Yönetim, E-Ticaret, Pre-Sales


Murat Atıf Sayar Konya'da doğdu. 1991'de katıldığı 1 yıllık programcılık eğitimi sonrasında Abant Üniversitesinde Turizm ve Otelcilik okuyarak, bilişim dünyasına giriş yaptı. Büyük Ankara Oteli (Bugünkü adıyla Rixos), MNG Holding, Sevgi Holding, Bayındır Holding bünyelerinde Ankara'da IT uzmanı olarak görev yaptı, İstanbul'da VBT Bilgi Teknolojilerinde Ürün Uzmanı, Proje Yöneticisi, Satış konularında çalıştı. Kriweb Hosting firmasında Genel Müdürlük yaptı, INTERCOMP firmasında İş Geliştirme Müdürü ve E-Ticaret Yöneticisi olarak çalıştıktan sonra halen TRN Teknoloji firmasında Kanal Satış Müdürü olarak görevine devam etmektedir.

Yorumlar

Yazar Hakkında